HAKKIMIZDA
70
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-70,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

TASKİN ASANSOR; monşaj asansörlerden hidrolik, yük asansörlerine 2,5 m/sn hızlı tam otomatik ve frekans kontrollü asansörler her türlü asansör ihtiyaçlarına ekonomik ve hızlı çözümler sunmaktadır.
TASKİN  ASANSOR; kendine amaç edindiği ‘’Müşteri Memnuniyeti’’ ilkesi ile uluslar arası pazarda asansör taahhüt ve montaj hizmetlerine devam etmektedir.

NEDEN  DEN Mİ ?   TASKİN ASANSOR

Kuruşuluşumuzdan bugüne izlediğimiz gelişmelerin ışığında, sektörde seyreden ekonomik değişikliklerde ve zorlu koşullarda dahi büyümesini sürdüren Türkiye ekonomisine katkıda bulunmayı amaç edindik.
Şirket hedeflerini gerçekleştirme amacına yönelik hareket eden çalışanlarımız ile yüksek performansa sahip bir organizasyon yaratmaktayız. Sürekli yenilik ve mükemmelliğin entegrasyonu ile hizmet kalitemiz ve müşterimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmak en önemli vizyonumuzdur.