BAKIM VE MONTAJ
375
page-template-default,page,page-id-375,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

BAKIM VE MONTAJ

Asansor  Bakım ve İşletme Yönetmeliğinin 10. maddesinde belirtilen ?Asansörlerin piyasaya arz edildiği tarih itibarı ile ilk yılın sonunda, devamında ise yılda en az bir kere olmak üzere, her asansörün yıllık kontrolü yapının bağlı bulunduğu ilgili idare
        Asansör Bakım ve İşletme Yönetmeliğinin 10. maddesinde belirtilen  ‘Asansörlerin piyasaya arz edildiği tarih itibarı ile ilk yılın sonunda, devamında ise yılda en az bir kere olmak üzere,  her asansörün yıllık kontrolü yapının bağlı bulunduğu ilgili idare tarafından, A tipi muayene kuruluşuna yaptırılır.’ hükmü gereği belediyemiz sorumluluğundaki asansörlerin 2015 yılı yıllık kontrolü için A tipi muayene kuruluşları ile görevlendirme sözleşmesi imzalanacaktır.
Öncelikle Asansör montajı nasıl yapılır sorusuna yanıt vermeden önce istenilen mevcut asansör kuyusunun Asansör yönetmeliğine uygunluğunun kontrolü açısından İnşaatın Asansör Avan Porojelerine firma mühendislerimiz tarafından  incelenerek gerekli kontroller sağlanır. Güncel Asansör yönetmeliklerine uyum sağlaması durumunda, Asansörün hareket edeceği kuyusunun rölövesi alınır. Kuyunun tamamen düzgün olup olmadığı kontrol edilir ve asansör kuyusunun net ölçüleri alınmış olur.
Kaliteli ve iyi çalışır bir asansöre sahip olmak için sadece iyi bir firmaya montaj yaptırmak yetmez. Montaj yaptırılan asansörün satış sonrası servis hizmetine de önem verilmelidir. taskin Asansör bu servisi özenle sizlere sağlamaktadır.
İyi bir servis teşkilatı, en az iyi malzeme ve iyi montaj kadar önemlidir. Bu bağlamda firmamızın uzman asansör teknik ekibi, portföyümüzdeki kayıtlı tüm asansörlerin periyodik koruyucu bakımını titizlikle yapar.